damigta - 2012-12-21 10:26:10

1 - Moje Humphreydale:

Humphreydale było kiedyś przedmieściem jak z obrazka, ale w ciągu ostatnich miesięcy wkradli się tu awanturnicy i szaleńcy. Krążą pogłoski, że ktoś chce obniżyć ceny gruntów. Zdecydowałeś zrobić porządek w tej dzielnicy i przywrócić jej dawny blask. Tylko od czego zaczniesz?

Od poziomu 0.
Atak na łotra: Żartowniś.2 - Plugawe Śródmieście:

Ta dzielnica śródmieścia jest plamą na honorze miasta, symbolem miejskiej degradacji i źródłem problemów w Humphreydale. Ale co mogłaby spowodować migracja tutejszych awanturników i pijaczyn na tereny przedmieścia?

Od poziomu 10.
Atak na łotra: C3-D2.3 - Centrum Granbury:

Od kiedy centrum handlowe Shoppingtown otworzyło swe podwoje dla klientów, śródmieście Granbury nie stanowi już centralnego punktu małej metropolii, ale wciąż jeszcze jest okazałym pomnikiem komercji i konsumpcji. Po jego ulicach włóczy się klasyczna mieszanka świrów i półgłówków. Miejmy nadzieję, że nie będą oni zanadto utrudniać Twojego dochodzenia.

Od poziomu 20.
Atak na łotra: Generał Bombman.4 - State Capitol:

State Capitol, miejsce, gdzie wydawane są ustawy o parkowaniu, a mandaciki równiutko wpinane do akt! Krew Cię zalewa na myśl o oddziałach urzędasów rozpatrujących wnioski i wszystkich tych gryzipiórkach wymyślających coraz lepsze sposoby na uzasadnienie swojej egzystencji. Masz jednak coś do załatwienia i musisz podążać za tropem.

Od poziomu 30.
Atak na łotra: Mściwy Mściciel.


5 - Szwajcaria:

Szwajcaria jest naturalną ojczyzną siejącego zło koncernu jakim jest Yoyodyne! Ten górzysty kraj jest położony kawałeczek na Wschód od Kanady i już od czasów Karola Wielkiego stanowi ostoję najbardziej zgubnych transakcji finansowych. Nadszedł czas, abyś stawił czoła tym gościom na terenie ich ojczyzny!

Od poziomu 40.
Atak na łotra: Fizyk Kwantowy.6 - Big Crumble:

Big Crumble! Grasz teraz w czwartej lidze, ale czy tam też są na Ciebie gotowi? To magalopolis kryje w sobie wiele tajemnic i możliwości a do tego pęka w szwach od wszelkich odbiegających od normy i awanturniczych typów! Zrobienie porządku w takim wielkim mieście jest nie lada wyzwaniem, ale może uda Ci się tutaj utrzymać w szachu Yoyodyne i zasłużyć sobie dzięki temu na sławę!

Od poziomu 50.
Atak na łotra: Dark Father.7 - Wyspa Yoyo:

Nawet superbohaterom należy się czasem trochę urlopu: słońce, plaża, morze i schłodzona lemoniadka ananasowa! Witamy na Wyspie Yoyo! Niestety, pozory mylą. Na wyspie jest wulkan zionący kłębami dymu, a w powietrzu unosi się ten specyficzny zapach yoyodyńskich przestępstw! Co to może oznaczać?

Od poziomu 70.
Atak na łotra: Profesor Ohydnicki.
8 - Gamble City:

Gamble City - miasto hazardowych nocy i przegrywanych monet. Problem: mąci tu wodę nie tylko Yoyodyne, ale też paskudne stowarzyszenie oponkowe działające pod nazwą Donut Association. Posprzątaj tu trochę!

Od poziomu 90.
Atak na łotra: Ojciec Chrzestny.
  10 - Sillycon Valley

Od poziomu 110.
Atak na łotra: brak informacji.


11 - Paryż

Od poziomu 130.
Atak na łotra: brak informacji.

mage w aion skille polska opcje joh sumbolika liczby 44 najpiekniejsze wiersze o samotnosci tomice nikiel